sobota, 9 kwietnia 2016

Net, net, net.. BOSHE ;-;

Tutaj znów ja, w gotowości do działania!
Dzisiaj porozmawiamy sobie o tzw. NET, NET, NET. Czyli jeśli ktoś jest ładny to net, a jeśli ktoś jest brzydki to "fuu". Boże ludzie, to że ktoś jest ładny, nie oznacza, że od razu ma zdjęcie z neta. Okej parę razy widziałam już parę zdjęć podobnych, które widziałam w necie, ale nawet jeśli ktoś jest ładny, a nie mam dowodu, że jest z neta omijam zdjęcie. Takie to trudne? Kurde, najchętniej udusiłabym osoby, które piszą net tylko dlatego, że człowieczek ze zdjęcia jest ładniejszy. Albo jeszcze lepsze są komy np. "Net widać napis na dole Candy/Retrica", jak widzę taki komentarz, to zastanawiam się, czy takim osobom tlen do mózgu dociera.




KAZIK CEMENT POWRACA !!!

Heei ;*
Tu Cementer . Mój beret nie jest już tak zryty,więc powracam :D OŁ YEACH ! 
















Zmiany....zmiany wszędzie . Nowe konto , nowe nastawienie do życia , nowa ja 
Dużo nowego , pozytywnego nowego :DDD Wczoraj , po pięciu miesiącach odzyskałam konto MrsStrawberry . Moje offiszjal konto pozostanie anonimowe . To mój pierwszy (po powrocie) post . Krótki....Zaraz,chyba o czymś zapomniałam 













SPSZEEEDAM AUDII , JEDYNIE PO 567 ZYLÓW . SPESZLAJ OFFERT FOR JUU 











Nie no,pamiętam.Zdrapka też sb gdzieś tu lata .....





Oddam konto (w dobre ręce).Ma 6 lvl , nazywa się Ca$$$idie . Pisz w komentarzu , jeśli je chcesz :p Strzała ! ;****

Oceniamy losowe filmy #1

Ogólnie to będzie nowa seria, w której będę oceniać filmy moich znajomych ^^

1. Trzeba Marzyć - Justi 400
Część 1 - Nie było w tym filmie zbytnio dużo pokazane, ale zadbanie o odpowiednie tło, dobrej muzyki oraz samych aktorów sprawiło, że dałam pierwszej części tego filmu ocenie 4/5.
Część 2 - W tej części osoby, które coś pragnęły po prostu dostały rady typu "jutro się to spełni", "spróbuj a się uda" itp. Dla mnie ta część też nie była zbyt dopracowana pod względem fabuły, liczyłam na coś więcej, jakiś osobny wątek do każdego bohatera minimum jedno odcinkowy, jednak nadal zastanawiam się co będzie w dalszych częściach, bo ciągle jest CDN.
OCENA: Niestety jak na razie powstały 2 odcinki, więc sami musicie się do wiedzieć, co będzie w następnym moja ocena ogólna, to 3/5, ponieważ filmy może i miały dobre tło, muzykę itp., ale kompletnie nic się tam nie działo, po prostu pomyśleli czego chcą, a to dostali, bez żadnej pracy, bez żadnego zdarzenia zupełnie nic.

2. Czarodziejka - kicia260605
Część 1 - .. co tutaj powiedzieć. Film niestety nie spodobał mi się, ta część była bez sensu, nauczyciel kazał jej iść do odpowiedzi, a później wyciągnęła różdżkę i ta dam, nauczyciel zmienił się w romantyka? Jak dla mnie ta część jest tragiczna, mam nadzieję, że następna będzie lepsza. Ocena 3/5.
Część 2 - 2/5, bowiem jest jeszcze gorzej. Jest przerwa, nasza czarodziejka rozmawia sobie z przyjaciółką, dowiaduje się, że jest nowy gość od matmy, bodajże chce go zaczarować, gdy podeszła do grupki ludzi jeden krzyknął, żeby od niej uciekali, a on sam później tak z dupy powiedział, że chce ją porwać.. ;-;
OCENA: Na szczęście to koniec tego beznadziejnego filmu, przykro mi, ale prawda jest taka, że jak nie potrafi się wymyśleć dobrego filmu, to niech po prostu się ich nie robi. Średnia filmu to 2/5. Po za tym muzyka w ogóle jest nie dobrana.


Zaczynamy od nowa ♥ Nowości na MSP :*

No więc od mojej przerwy w blogowaniu na MSP zmieniło się dużo rzeczy.. Zaczynajmy!

1. W tym tygodniu tydzień UNII (nie jaram się zbytnio), zwłaszcza że oddałam serca na nogę mojej znaj myśląc, że będą właśnie w tym tygodniu .___.  [i hate you]

2. Opcja "Moja Szkoła".. no więc możemy tutaj wybrać swoją szkołę, do której klasy chodzimy, oraz który to już rok siedzimy w tym specjalnym zakładzie karno, opiekuńczym łączącym analfabetów ♥
Możemy też wpisać swoje imię, dzięki któremu później nasi znajomi mogą się domyślić, że to my.
Po zatwierdzeniu tych danych wyświetla się możliwość zaproszenia osób z tej samej szkoły, ale klasy są różne. Ogólnie w mojej szkole na MSP są 4 osoby ^^

Teraz taka myśl, czy o czymś nie zapomniałam.. ;P Robię tego posta na spontanie, bo zbijam sobie właśnie karę w LoLu XD

No to chyba na tyle, moje nowe logo będzie się pojawiało jeszcze przez jakieś 3 posty, a później zrobię nowe ♥ Dalej niestety mam problem z kursorem ;c Papatki :*





Zmiany na blogu.

Z ponownym startem bloga zmieniło się dużo rzeczy. Zmieniłam jego wygląd, czcionki itp., usunęłam chata i playliste. Mam nadzieję, że ta zmiana wam się spodobała jednak muszę jeszcze wybrać kursor ;* Za chwileczkę new post.

piątek, 8 kwietnia 2016

Apokalipsa powraca? A może jednak usuwam bloga?!




[USUNĘŁAM POCZĄTEK POSTA DLA WASZEGO DOBRA XD]




 APOKALIPSA POWRACA! Okej, może nie będzie to blog taki jak kiedyś, ale będę się starała. Nie odbiorę ludziom w jednej chwili nadziei, o czym mówię na Google+ mam ponad 25k wyświetleń, jak mówiłam wcześniej podczas mojej nieobecności i tak wchodziliście, mam 3 obserwatorów, może mało ale jak dla  mnie wystarczy. Może posty nie będą codziennie, ale postaram się o nowe redaktorki, częstsze posty, oraz o poprawienie jakości bloga. Żegnajcie byli redaktorzy wszyscy mnie zawiedliście prócz dwóch osób, Lukci i Kasi, one jako jedyny nie opuściły bloga po przywitaniu się, chociaż obie odeszły ich posty zostały. Kasię i tak pewnie namówię na powrót, więc o nasz Cement nie ma się co bać. Nie wiem czemu, ale jestem zżyta z tym blogiem. Dzięki za wytrwanie w tym naprawdę długim poście kochani, jesteście cudowni :*




sobota, 12 września 2015

!  Heejooł ;cc Dziś odrobinkę smutasno ...Chodzi o to że myśle nad odejściem z bloga ;cc Nie mam czasu ,czasami nawet ochoty .Teraz pełno nauki ,wracam do domu ,3 godziny odrabianie pracy domowej .Łącznie z pierdółkami to żeby jeszcze załatwić inne sprawy zostaje mi 7 godzin snu .Chce jeszcze mieć czas dla siebie ...wiem ,miał być KasikCement ale cóż ...Posty będą rzadko .Baardzo rzadko .Mniej więcej raz na 2 miesiące .Srry ;cc Żegnam w smutnym nastroju ....i znowu zdrapka gdzieś tu fruwa .I jeszcze jedno :00 Mam konkurs .Gdy będzie mój  5 post  (ze zdrapką) trzeba będzie wszystkie zdrapki wymienić w komie (będzie specjalny do tego art ) .Nagroda to jedno ubranie z mojej szafy (sama wybiore  bo konkurs łatwy ) Okej ,oczywiście zdrapencja .Paaa                               Ten konkurs jest zajebiaszczy ! !!